Dětské šperky, které udělají radost a vydrží dlouhé roky

Pokud se v dětské módě něco v posledních letech opravdu změnilo, tak je to fakt, že jsou oproti předchozím letům stále větší a větší požadavky na kvalitu dětských šperků. Zatím co kdysi si děti hrávali s levnými atrapami různých druhů šperků, tak dnes už opravdu nosí plnohodnotné kousky.

A je to špatně? Za nás rozhodně ne! Děti díky tomu mohou nosit už od mala opravdu krásné šperky, které na rozdíl od různých dětských náhražek dlouho vydrží ve výborné kvalitě. Mimo toho lze často vybírat i takové vzory, které budou velice rádi nosit ještě dlouho potom.

Dívky náušnice nikdy neomrzí

Jednou z věcí, které dívky i ženy nosí opravdu nejraději, jsou náušnice. Je tady ale nepříjemná věc v podobě propichování lalůčku na dírky. Spoustě dětí se lalůčky propichují, jenže ty pak celkem rychle přestanou náušnice nosit, což nakonec skončí tím, že opět zarostou.

Věřte ale, že dětské zlaté náušnice si žádní dívka jen tak nesundá. Opravdu kvalitní náušnice z kvalitního zlata mají navíc takovou výhodu, že děti nemohou mít problém s černáním pokožky nebo záněty, jako se to děje u levných dětských náušnic.

Náušnice s troškou krásného luxusu

Nemusíme se přitom bavit jenom o základních druzích náušnic jako takových, ale můžeme se podívat i na mnohem hezčí a důmyslnější kousky. Těmi jsou typicky takové, do kterých jsou mimo samotného zlata vsazeny různé komponenty. Přírodní kameny, například dětské náušnice s rubínem, jsou velice ceněné a svými optickými vlastnostmi se právem řadí mezi ty opravdu nejhezčí dostupné druhy šperků.

Ale i spousta dalších druhů komponentů není k zahození. Zajímavou variantou mohou být například perly, které se podle svého říčního, mořského, či syntetického původu mohou cenově velice lišit, a dokáže je tak pořídit široké spektrum klientů. V tomto ohledu jsou specifické i dětské zlaté náušnice se zirkony. V jejich případě se opět můžeme bavit jak o levnějších syntetických zirkonech, tak i o zirkonech přírodních. V obou případech se bavíme o kameni, který má nejbližší optické vlastnosti ke klasickému diamantu. Také proto na ně šperkaři aplikují standardní diamantový brus, který dokáže z optických vlastností minerálu vytěžit opravdu to nejlepší.