Las Adelitas- pravá mexická kuchyně v Praze

Milujete mexickou kuchyni? Pravá mexická restaurace je něčím, co v mnoha českých městech stále chybí. V Praze ale najdete hned tři restaurace Las Adelitas, které se mohou pochlubit přípravou lahodných mexických jídel podle tradičních receptur, tedy žádný mainstream a náhražky.

Jak vznikly restaurace Las Adelitas?

Vše začalo vařením mexických pokrmů doma, kdy kuchař Rodrigo připravoval jídla ve vskutku skromných podmínkách a následně je vozil osobně a se svým kamarádem Patriciem až do domácností v Praze. Při tom používali dokonce i městskou hromadnou dopravu. Postupně se ale donášková služba prosadila natolik, že touha pražanů po autentických mexických jídlech narůstala. Po té co se přidali další partneři, byla tedy založena první mexická restaurace Praha, známá jako Las Adelitas. Postupně se přidaly ještě další dvě krásné restaurace v mexickém stylu. Nyní je najdete na Praze 1, 2 a 3.

Odlišit se od neautentických jídel

Hlavním cílem kuchařů mexické restaurace Praha 1 je samozřejmě vařit naprosto autentická mexická jídla z pravých a nefalšovaných surovin mexického stylu. Ochutnat můžete vše od tacos až po burritos a radovat se z exotických a ostrých chutí. Samozřejmě, že mexická jídla nejsou jen o pálivých ingrediencích, na své si přijdou všichni milovníci středoamerické kuchyně.

Akce a eventy v mexickém duchu

Ať už si zvolíte restauraci na Praze 1 nebo restauraci Praha 2, není to jen o posezení u jídla. Můžete uspořádat skvělou akci a zajistit si catering v mexickém stylu. Snadno zajistíte firemní večírek. Praha je městem mnoha možností, tak proč neochutnat exotiku, která láká? Rovněž se můžete zaměřit na narozeninovou oslavu s mexickým jídlem, která bude nezapomenutelná. Vydejte se do mexické restaurace Praha 3, pokud jste právě z této části prahy, nebo do další ze tří restaurací, případně si objednejte jídlo až domů.