Black Friday 2017 – Nakupte dárky pro celou rodinu

Už se to blíží! Akce, kterou si nemůže nechat ujít žádný správný shopaholic. Black Friday 2017 je za dveřmi a my vám ukážeme, jak vytěžit z tohoto nákupního svátku ještě víc.

Svátek levného nakupování, to je Black Friday. Slevy a výprodeje jsou všude, kam se podíváte. A co kdybychom vám řekli, že můžete během Black Friday nakupovat ještě výhodněji?

Black Friday – svátek levného nakupování se slevami až 90 %

Black Friday (v češtině Černý pátek) je původně americká maloobchodní výprodejová akce, která se rozšířila do celého světa. Pouze v tento jediný den v roce můžete v celé řadě obchodů nakoupit zboží se slevou až 90 %. Výhodně koupíte vše od elektroniky až po oblečení nebo nábytek.

Black Friday se koná každoročně na konci listopadu, den po díkůvzdání. Tento rok nás nákupní horečka zasáhne v pátek 24. listopadu.

Unikněte nákupnímu šílenství pohodlným nákupem na internetu

Popularita Black Friday neustále roste i mezi českými zákazníky. Návštěva kamenného obchodu se tak může změnit v noční můru. Dlouhé fronty, netrpěliví zákazníci a neustálé tlačenice. Naštěstí jde vše zařídit i jinak. Black Friday se rozšířil i na internet, kde jsou slevy ještě výraznější a vše probíhá bez všudypřítomného nákupního šílenství.

Návod, jak vytěžit maximum z nákupů Black Friday 2017

Tipli je nákupní a věrnostní klub, který svým členům nabízí komplexní servis pro ty nejvýhodnější nákupy na internetu. Tipli vám nejen představí vybrané obchody, ale taky za vás hlídá veškeré slevové akce. Ale to není vše. Na Tipli na vás čeká nejlepší nabídka slev a kupónů v Česku. Aby toho nebylo málo, tak vás Tipli za každý nákup u partnerských obchodů odmění.

A nejlepší na tom je, že registrace na Tipli je zcela zdarma.

Kde s Tipli ušetříte na Black Friday 2017?

Chcete zjistit, kde všude na Black Friday 2017 ušetříte? Máme pro vás snadnější způsob než psát do Googlu Black Friday 2017 Česká republika! Seznam těch nejzajímavějších obchodů, které se do akce zapojily naleznete na Tipli.

Mezi e-shopy zapojené do nákupní akce Black Friday 2017 patří, jak největší české e-shopy Alza.cz, Kasa.cz, Mall.cz, ZOOT, Vivantis, tak i čínský fenomén AliExpress.

TIP: Lákají vás výhodné nákupy z Číny? Tipli vás provede AliExpress nákupy krok za krokem.

24 hodin je málo, tak si dejte pozor, ať nemusíte na další skvělé slevy čekat celý rok. Připravte se na nákupy Black Friday společně s Tipli a získejte spoustu zajímavých vánočních dárků za bezkonkurenční ceny.