Trápí vás problémy s neplodností v jakékoliv podobě? Obraťte se na GYNEM

Dnešní moderní a uspěchaná doba má mnohdy negativní dopad na naše fyzické i mentální zdraví a to se mimojiné odráží i na schopnosti otěhotnět. V této chvíli přicházíme na řadu my, ať už z hlediska informativního, vzdělávacího a samozřejmě praktického. V našem IVF centru velmi dbáme na lidský přístup. Věříme, že správná atmosféra a empatie hraje obrovskou roli v tom, aby se u nás každý člověk cítil komfortně. Existují různé metody asistované reprodukce a naši specialisté jsou tu pro vás, abyste společně s nimi vybrali tu pravou.

Neplodnost se ve společnosti moc neřeší a dost lidí se stydí o ní mluvit. Je to logické, protože toto téma je velmi osobní a intimní. Je ale třeba si uvědomit, že neplodnost není tabu a mělo by se o ní mluvit, informovat. V současné době problém s početím řeší až 20 % párů v reprodukčním věku, což je velmi vysoké číslo. Mnoho lidí si myslí, že jakmile se na tuto skutečnost přijde, je problém na straně ženy. Opak je ale pravdou a čísla jsou v těchto věcech vyrovnané: ve 40 % případů je problém na straně ženy, v druhých 40 % na straně muže. Ve zbylých 20 % je problém na obou stranách, nebo se na příčinu nikdy nepřijde.

Když pár čelí této nové skutečnosti, je třeba, aby oba dva drželi spolu a byli na stejné vlně. I když to není pozitivní věc, tak se na tom dá pracovat. Existuje mnoho metod a možností, které mohou pomoci a ve finále to daný pár stmelí, posilní a na konci je z velké části možné, že se budou radovat z nového člena rodiny. Je ale důležité zachovat si zdravý rozum a snažit se být mentálně co nejvíce v klidu a v pohodě: proto u nás přikládáme obrovskou váhu lidskému faktoru a mezilidskému jednání. Ať už jde o prvotní písemnou komunikaci či po čas od první schůzky a samotný zákrok. Je to proces, který trvá, ale stojí za to. Věříme, že vzájemná podpora, přesné a platné informace a pozitivní myšlení dělají zázraky.

TIP: Libido u mužů spolehlivě zvýší testosteronové injekce.

GYNEM IVF centru nabízíme široké spektrum metod umělého oplodnění, které umožňuje výběr té správné na základě několika faktorů. Chceme, aby se u nás klienti cítili komfortně, a proto mají od začátku až do konce opěrný bod v podobě koordinátora, který je provede celým procesem a bude tu pro ně v případě dotazů, nejasností. Profesionální tým doktorů se pravidelně vzdělává v oboru – medicína jde kupředu, takže zkoumání nových studií a poznatků jsou zde prioritou. Moderní vybavení, kterým klinika disponuje, je také klíčem k úspěšnému zvládnutí procesu.

Přemýšlíte o návštěvě IVF centra nebo pouze chcete získat nové informace v tomto oboru? Kladete si nějaké otázky? Například jak probíhá IVF a podobně? Můžete navštívit naše webové stránky nebo blog, na který pravidelně přidáváme nové a zajímavé články, nejen na téma neplodnost, ale celkově o všem, co se k tomuto tématu váže. Nebo nás můžete kontaktovat přímo přes kontaktní formulář, email, či sociání sítě. Informovanost je důležitá, proto neváhejte. U nás na to nikdy nejste sami.