Vezměte děti do jumping areny

Jumping aréna je skvělým cílem výletu a místem, na kterém se děti dokonale unaví. Kam však do jumping arény vyrazit a co na vás v aréně čeká?

Jumping aréna

Do jump arény mohou děti vyšší než 110 cm a pro děti do 140 cm je většinou vyhrazen speciální čas, kdy mohou arénu navštívit. V jump aréně si však užijí mnoho zábavy nejen děti, ale také dospělí. A jak taková jumping aréna vypadá? Nejenže jsou po celé aréně trampolíny, ale i další zajímavé atrakce. Užívat si můžete skákání, hrát jump vybíjenou, vyzkoušet si z skok z výšky do velkého vzduchem naplněného polštáře, bojovat s pomocí molitanových válců, vyzkoušet si chůzi po slacklině nad molitanovými kostkami. Vyzkoušet můžete také bungee run, kdy jste přivázáni k bungee lanu, ale pouze běžíte po měkkém povrchu, který vás také chrání při návratu zpět. Zkusit můžete i živý fotbálek, lézt po pyramidě či hrát skákající basketball. Samozřejmě každá jumping aréna má odlišné vybavení atrakcemi. Záleží na tom, jakou jump arénu si vyberete.

Vezměte děti do jumping areny

Kam do jumping arény?

V České republice je dnes již několik jump arén, a to dvě v Praze, Ústí nad Labem či v Brně. Jumping aréna bývá také někdy označena jako jump aréna či jump park. Do jump arény se musíte většinou zarezervovat, je to i jistota pro vás. Vstup se liší, ale většinou se pohybuje mezi 150 Kč-250 Kč za hodinu, samozřejmě rodiny, studenti a děti mají zvýhodněné vstupné. Všímat byste si měli i tvz. happy hours, které nabízí akční vstupné. Zvýhodněné vstupné mají také více početné skupiny.

Co sebou?

Sebou si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře skákat, dostatek tekutin a dobrou náladu. V některých jumping centrech je nutné mít protiskluzové ponožky, ale ty si zde většinou za mírný poplatek můžete zakoupit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup