Vezměte děti do jumping areny

Jumping aréna je skvělým cílem výletu a místem, na kterém se děti dokonale unaví. Kam však do jumping arény vyrazit a co na vás v aréně čeká?

Jumping aréna

Do jump arény mohou děti vyšší než 110 cm a pro děti do 140 cm je většinou vyhrazen speciální čas, kdy mohou arénu navštívit. V jump aréně si však užijí mnoho zábavy nejen děti, ale také dospělí. A jak taková jumping aréna vypadá? Nejenže jsou po celé aréně trampolíny, ale i další zajímavé atrakce. Užívat si můžete skákání, hrát jump vybíjenou, vyzkoušet si z skok z výšky do velkého vzduchem naplněného polštáře, bojovat s pomocí molitanových válců, vyzkoušet si chůzi po slacklině nad molitanovými kostkami. Vyzkoušet můžete také bungee run, kdy jste přivázáni k bungee lanu, ale pouze běžíte po měkkém povrchu, který vás také chrání při návratu zpět. Zkusit můžete i živý fotbálek, lézt po pyramidě či hrát skákající basketball. Samozřejmě každá jumping aréna má odlišné vybavení atrakcemi. Záleží na tom, jakou jump arénu si vyberete.

Kam do jumping arény?

V České republice je dnes již několik jump arén, a to dvě v Praze, Ústí nad Labem či v Brně. Jumping aréna bývá také někdy označena jako jump aréna či jump park. Do jump arény se musíte většinou zarezervovat, je to i jistota pro vás. Vstup se liší, ale většinou se pohybuje mezi 150 Kč-250 Kč za hodinu, samozřejmě rodiny, studenti a děti mají zvýhodněné vstupné. Všímat byste si měli i tvz. happy hours, které nabízí akční vstupné. Zvýhodněné vstupné mají také více početné skupiny.

Co sebou?

Sebou si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře skákat, dostatek tekutin a dobrou náladu. V některých jumping centrech je nutné mít protiskluzové ponožky, ale ty si zde většinou za mírný poplatek můžete zakoupit.