Když to jednou vyzkoušíte, budete označovat oblečení i dětem vašich sousedů

Označovat oblečení i sousedům? Že by bylo to označování oblečení s razítkem doslova návykové? Pravdou je, že je tak jednoduché a hravé, že vás zkrátka dostane. Nedivili bychom se tedy, pokud byste po skončení označování garderoby vašich ratolestí zavítali na návštěvu ik sousedům.

Jmenovky na oblečení jsou pro děti v kolektivu nezbytností. Dnes to už zdaleka není tak časově náročný proces jako v minulosti. Za dob našich mám se jmenovky pro děti vyšívaly na zadní stranu jejich oblečení. Jiný způsob prostě neexistoval. V současné době si můžete vybrat z několika možností, jejichž časová nenáročnost se s vyšíváním nedá porovnat. Ať už jsou to fixy na textil, nálepky či nažehlovačky. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na naši nejoblíbenější možnost, kterou je razítko na oblečení-textilod mamachick.sk

Zajímá vás proč nás označování s razítkem na textil tak obdrželo? Upozorňujeme, že je více než pravděpodobné, že kvůli následujícím řádkům dostane i vás:

5 x proč je razítko na textil TOP

Razítko na textil vás jednoduše dostane. Toto jsou důvody proč je tomu tak:

1.   Označování jako tvůrčí aktivita na kreativní chvíle s dětmi

Na razítku na textil milujeme nejvíc to jak jednoduše a přitom zábavně a hravě se aplikuje. Označování levou zadní zvládnou i děti a můžete si s nimi užít společnou krásnou, radostnou a tvůrčí chvilku.

Ptáte se jaký je přesný postup? Velice jednoduchý. Vše, co potřebujete je samotné razítko a oblečení. Otevřete spodní kryt, kterým se odhalí otiskovací část razítka a aplikujete na oblečení. Můžete označit tričko kdekoli chcete, každopádně zažitá většinou bývá zadní horní část kusu oděvu.

Společně strávený čas s dětmi. Užitečně, rychle, jednoduše, hravě a zábavně. Co může být víc?

2.   Vysoká kvalita

Razítko je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které vydrží celá léta. Stejně tak to nejpodstatnější a tedy samotný otisk můžete čekat v té nejvyšší kvalitě. Barva se nerozmazává, netvoří šmouhy a krásně drží.

3.   Je odolná a vydrží i ten nejsilnější odstraňovač skvrn

Možná se to na první pohled nezdá, ale otisk razítka na textil není krátkodobou záležitostí. Nemusíte se obávat, že zmizí po prvním vyprání či když na oblečení použijete silnější odstraňovač skvrn.

Je jasné, že barva na otisku postupně bledne. K tomu, aby se dostala do takového stadiu, že byste ji potřebovali oživit, je nutných minimálně 50 vyprání. Přinést jí druhý dech však není žádná věda. Nový otisk uděláte za pár vteřin.

Chtěli byste vědět kolik takových otisků zvládne jedno razítko? S razítkem Mamachick, který vám automaticky přijde is náhradním inkoustem je to přibližně 1000 otisků. Odvážíme se tvrdit, že tím bude na léta o jmenovky na oblečení pro vaše děti postaráno.

4.   Můžete si ji personalizovat

Další věc, kterou na razítku na textil žereme je skutečnost, že bude vyrobena přesně podle vašich představ. Samozřejmě si vybíráte z jistých nastavených možností, ale přesto je nabídka tak široká, že čeká na váš originální nápad.

Personalizace razítka vypadá následovně:

  • Zadáte si tvar razítka. Můžete si vybrat mezi sovou, veverkou, pandou a kočkou
  • Vyberete si co bude na jmenovce napsáno a tedy oblíbený tvar jména vašeho děťátka či milovanou přezdívku
  • Ke jménu máte možnost přidat libovolný obrázek z bohaté nabídky
  • Další možností je výběr barvy. Razítka nejsou dodávána pouze s klasickým černým inkoustem, ale rovněž je možný i modrý či červený

Shrnuto a podtrženo

Náš názor je jasný. Když označovat oblečení, tak jedině s razítky Mamachick. Jednoznačně ta nejlepší volba za kterou dáme ruku do ohně. Jen pozor: je vysoce návyková!