Venušiny kuličky ­– mýty opředena sexuální pomůcka žen napomáhá zdraví

Dlouho jsme o nich slýchávaly a vznášela se kolem nich aura jakéhosi dámského tajemství. Mnozí dodnes žijí v představě, že nám, co pět kroků, přivodí orgasmus, Tak to rozhodně není. Co ale umí, je pomoci nám ženám s posilněním svalů pánevního dna. A to má užitků hned několik. Včetně toho, že si nakonec sex skutečně více užijeme.

Povolení svalů pánevního dna snižuje kvalitu života – i toho sexuálního

Vazy a svaly v oblasti pánve si běžně příliš neuvědomujeme. Rychle si však všimneme, když s nimi není něco v pořádku. Právě ony jsou totiž podpůrným aparátem pro náš močový měchýř, konečník i dělohu. Když ochabnou a přestanou plnit svoji funkci, obvykle začneme trpět inkontinencí – nejčastěji močovou, ale může jít též o fekální. S těmito problémy, které snižují kvalitu našeho života a ovlivňují hygienu, se pak již do sexuálních hrátek zrovna nehrneme. Další oblast, kde se povolené svaly pánevního dna projeví, je rozvolnění vaginálního svalstva. Což je další příčinou, proč sex už není tím, co býval. A právě mnoha z těchto problémů bychom dokázaly předejít za pomoci venušiných kuliček.

Posilujte, posilujte, posilujte

V kondici se nám oplatí mít kromě běžných svalů, které nám esteticky formují tvar naší postavy a pomáhají spalovat tuky, i svaly pánevního dna. Proto když si tuto sexuální pomůcku pořídíte, děláte to nejen pro zpříjemnění a oživení svého sexuálního života, ale i pro své zdraví a delší „sexuální život“. Pravidelně trénované svaly pánevního dna ustojí těhotenství i porod. Stejně tak budou připraveny na třetí etapu nás žen v menopauze a post menopauze, kde k ochabnutí svalů začne docházet i kvůli hormonálním změnám charakteristickým pro toto období. Kuličky umí zvrátit už i stav povoleného pánevního dna. Takže i když jste posilování zanedbaly, obvykle je vždy možná náprava.

Venušina kulička se změnila

Přestaňte se tedy na venušiny kuličky koukat jako na něco, co si mezi svými sexuálními pomůckami klidně odpustíte. Vždyť vedle všech womanizérů a jiných výkonných sexuálních pomůcek nejsou venušiny kuličky zrovna „strojem“ na orgasmy. A to některé modely mají již i vibrační motorek. Zábava s nimi však je, a ještě navíc velice užitečná.

Venušiny kuličky vědí, k čemu se nám hodí. A tak už lze sáhnout dokonce po „chytrých“, jako jsou Fun Toys Gball 2, které dovedou komunikovat s naším mobilním telefonem a fungovat jako osobní trenér našeho pánevního dna. Nabízí je sexshop Sexio.cz – nejdiskrétnější e-shop v ČR.