Šikovné plastové přepravky a praktické sudy

Plastové nádoby naleznou své uplatnění všude. Ať k domácímu uskladnění výpěstků ovoce či zeleniny, tak v zemědělském a průmyslovém oboru. Řeč je o sudech, barelech, kanystrech a přepravkách. V jejich prospěch hovoří univerzálnost použití a snadná údržba.

Bez čeho se neobejde žádný zahrádkář?

Beze sporu jsou to plastové sudy, které se nejčastěji využívají ke sběru dešťové vody. Díky tomu lze ušetřit náklady na zalévání zahrádky nebo splachování WC. Plastové barely se dají použít rovněž k uskladnění krmiva nebo uchování kvasu. V průmyslovém odvětví v nich lze skladovat též nebezpečné těkavé kapalné látky.

Šetřete svá záda

Zůstaneme-li u zahrádkářů, jistě potvrdí, že v období sklizně dostávají jejich záda zabrat. Podvozek pod přepravky je skvělým nápadem, jak si tuto námahu ušetřit. Díky nim budete moci efektivně a jednoduše manipulovat s přepravkami a boxy o nosnosti až 500 kg. Tyto podvozky, které jsou vhodné pro přepravky o rozměru 600×400 a 400×300 cm, se doporučují též do zpracovatelských provozů, zdravotnických zařízení, pekáren a skladů. Když je nebudete zrovna potřebovat, postavíte je díky jejich stohovatelnosti do komínku a podvozky tak nebudou nikde překážet.

Na koho se obrátit?

Široké zkušenosti s prodejem manipulačních a přepravních obalů má rodinná firma PK Group 2016, s. r. o. V jejím sortimentu nalezneme přepravky plastové, perforované, s víkem, dále vozíky pod přepravky, sudy, kanystry, termoboxy a palety. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní materiál, jímž je zpravidla vysokojakostní polyetylén. Jeho přednostmi jsou odolnost, stabilita a dlouhá životnost. U plastových nádob určených ke skladování potravin je samozřejmá certifikace na ATEST pro styk s potravinami. Jsou určeny nejen na zeleninu a ovoce, ale též pro masný průmysl, pekárny a cukrárny.