Proč jsou Mimoni takovým hitem

Mimoni jsou celosvětovým fenoménem mezi dětmi i dospělými. Mluví se o nich všude, jsou jich plná hračkářství, papírnictví a další obchody, které cílí na naše nejmenší. Jak se ale ta žlutá stvoření vůbec stala slavnými?

Poprvé se na světě objevili v roce 2009, když vyšel film Já, padouch. Šílenství však dosáhlo vrcholu až s vydáním druhého dílu v roce 2013. Od té doby využívají fenoménu mnohé firmy. Loni se objevil film Mimoni, na příští rok se chystá Já, padouch 3.

Jsou veselí a jejich hloupost nezná mezí

Lidem po celém světě jsou blízcí svým chováním. Jsou trochu nemotorní, hloupí a moc toho nenamluví. Působí rozkošně a vyvolávají úsměv na tváři, ať už se na ně díváte ve filmu, nebo třeba na osušce. Děti zbožňují osušky, povlečení, oblečení, školní potřeby a jiné výrobky s motivem Mimoňů.

Každá generace má své hrdiny a můžeme být jen rádi, že v současné době jsou to tito žlutí neškodní tvorové. Správný rodič by se měl snažit svému dítěti vykouzlit pohádkový svět a ne mu hned kupovat dospělácké zboží, což platí třeba v případě ložního prádla. Dříve byl trendy Krteček, dnešní děti ocení povlečení Mimoni. Jsou žlutí a nosí modré kalhotky, tudíž barevná kombinace je veselá a vhodná pro kluky i holčičky.

Koupání je najednou zábava

Věci běžné denní potřeby s motivem Mimoňů dostávají pro děti najednou úplně jiný význam. Kromě povlečení stojí za to ještě osuška Mimoni. V e-shopu RodinneBaleni.cz je k dispozici několik krásných plážových motivů Mimoňů, kteří surfují, leží na pláži, mají na sobě havajský obleček či fotí selfie. Osušky s těmito motivy samozřejmě užijete i doma, ale obzvlášť velkou parádu s nimi děti udělají například v bazénu, kam chodí se školou plavat.

Pro domácí použití je možná ještě lepší dětské pončo Mimoň, do kterého se děti krásně obléknou a mohou jej používat jako župan.

Mimoni jsou úžasní, roztomilí a hraví, ale nezapomeňte, že byste měli dbát v prvé řadě na materiál kupovaných výrobků. Osušky, ponča i povlečení by měla být příjemná na dotyk, měkká a vyrobená z 100% bavlny.