Pohodlí pro vaše děti a zároveň i prostor pro studium

Nábytek v dětském pokoji je někdy potřeba vyměnit za nový. Ať už proto, že děti rostou jako z vody a stávající postýlka je pro ně již malá, nebo je nábytek zkrátka jen zastaralý a jeho design už nevypadá pěkně. Tak či tak, možná zrovna vy přemýšlíte nad tím, jak vaše dětské pokoje zrekonstruovat.

Při tvorbě nábytku používáme široké spektrum materiálů. Masivní dřeviny, ať už tuzemských, či exotických, dále dýhované i laminované desky a také dbáme na soulad s čínskou metodou Feng shui.

V případě rekonstrukce dětského pokoje je vždy důležité postupovat podle stáří dítěte. Odlišný nábytek vyžaduje věk předškoláčka a odlišný malého studenta. Zároveň dbáme na to, aby dětské pokoje obsahovaly nábytek snadno omyvatelný a zdravotně nezávadný. Každý dětský pokoj potřebuje také úložné prostory, záleží i na tom, jestli přestavba probíhá pro holčičí, či klučičí pokoj a podle toho se odvíjí i volba barevného designu.

Můžete si u nás zdarma domluvit nezávaznou konzultaci a společně vymyslíme, jak je možno dětské pokoje zrekonstruovat. Přednesete vaše přání a požadavky a vytvoříme plán. Jako poslední pak již zbyde pouze realizace rekonstrukce pro vaše dětské pokoje. Pro jakékoliv otázky se neostýchejte nás kdykoliv kontaktovat.