Ledové království za dveřmi

Dětský svět je plný dobrodružství a kouzelných chvil. Stačí zavřít oči a už jste v jiném světě. Kráčíte tak třeba po boku nebojácné Anny, horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena do ledového království. I vy můžete zachránit sestru Elsu navzdory drsným živlům. Nikdy není přece pozdě! Anna a Kristoff se setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa. A tak se můžete do příběhu vrátit i večer. Spolu se svými dětmi, které usínají v postýlkách přikryté až po bradu peřinou s pohádkovým motivem dětského povlečení a poslouchají vaše vyprávění se zatajeným dechem.

Povlečení s příběhem

I tak lze prožívat příběh filmu, s jeho hlavními hrdinkami na polštářích i peřinách těsně předtím, než se vydáte do říše snů. Potřebují přece i vaši pomoc. Bavlněné povlečení Ledové království vaše děti od věčné zimy v příběhu určitě ochrání. Oceníte hebkost materiálu. Je tak příjemná k jemné dětské pokožce, měkoučká a prodyšná. Dobře saje vlhkost a i přes větší četnost praní si stále zachovává svou zářivou barvu. Díky preciznímu ušití a pohodlnému zapínání na zip bude převlečení polštářů a peřin otázkou chvilky.

Hebkost po koupání

A pokud vaše děti žijí příběhem dvou hlavních hrdinek i přes den, mohou si je sebou vzít i v jiný čas. Dobrodružství se dá prožívat třeba i odpoledne po plaveckém kurzu v bazénu nebo večer v koupelně. Fantazii se meze nekladou. Dětská osuška Ledové království k tomu přímo vybízí. Jsou na ní vyobrazeny tváře obou hlavních postav příběhu, Elsy i Anny. Zahalte se od hlavy až k patě do hebké osušky Ledového království, která je vyrobena z příjemného materiálu s dobrou savostí. Vydejte se na velkolepou výpravu záchrany království Arendelle od věčné zimy i ve vaší vyhřáté koupelně. Radost ze společných chvil je k nezaplacení.