Opasek proti kolice s přírodními bylinkami

Pokud má miminko nafouklé bříško, trápí ho nadýmání a svírají ho nepříjemné křeče, ptáte se sami sebe, jak mu pomoci. Dětská kolika se dostavuje především v odpoledních či večerních hodinách, přičemž příčiny bývají různé. Většinou za kolikami stojí nedovyvinutý trávicí systém, růst svalů v dutině břišní, plynatost i nedostatek správných bakterií, které jsou ve střevech důležité pro trávení. Jak tedy na kojeneckou koliku?

Přípravků je k dostání celá řada, ovšem ne všechny jsou účinné tak, jak výrobce slibuje. Spíše se dejte na přírodní řešení problémů, s čímž vám pomůže opasek proti kolice.

Opasek je novinkou na českém trhu

Při kolice se doporučuje nahřát plínku a aplikovat ji přímo na bříško miminka. Sice se jedná o velice dobrou radu, nicméně plínka nevydrží příliš dlouho teplá, během minuty na bříšku vychladne.

Jako velice efektivní se ukázal opasek proti kolice Pecorella Baby Nursey. Jedná se o novinku na českém trhu, která řeší problémy s kojeneckou kolikou. Používání opasku je navíc naprosto jednoduché. Prvně nahřejete sáček s přírodními bylinkami v mikrovlnné troubě. Sáček vložíte do připravené kapsičky v opasku, a potom opasek připevníte na bříško vašeho dítěte. Během chvíle se potíže spojené s kolikou eliminují. Miminko přestane plakat, a nakonec se v noci i vyspíte.

Bylinky ze sibiřské přírody

Samotný opasek je vyroben z velice příjemného materiálu, navíc vaše miminko s ním může bez problému usnout. Upevnění je jednoduché, opasek proti kolice totiž disponuje suchým zipem.

Bylinky jsou uloženy v lněném sáčku, přičemž len jako takový dlouho udržuje teplo, a proto výrobce tento materiál zvolil. V sáčku najdete kvalitní a účinné bylinky, a to především puškvorec obecný, fenykl, meduňku, srdečník a heřmánek.

Dopřejte svému miminku klidný spánek bez bolesti bříška.