Čím dříve se dítě jazyk učí, tím lépe ho časem ovládá

Ještě před několika lety bylo běžnou praxí, že s výukou cizího jazyka se začínalo nejdříve ve čtvrté, výjimečně ve třetí třídě základní školy. Dnes už víme, že to je celkem pozdě. Cizí jazyky – a zejména tedy angličtina – jsou v dnešním globalizovaném světě velmi důležité, a čím menší dítě je, tím lépe znalosti nasaje. Úplně nejlepší je, když se dítě s angličtinou setká už ve školce.

Školka, kde se dítě naučí jazyk rádo a bez starostí

Trendem jsou proto dnes anglické školky. Dítě se přirozenou cestou v rámci hry a běžného fungování učí jazyk, který mu byl dřív neznámý, a tak si ho dovede velmi dobře zafixovat. Navíc jsou to jazykové dovednosti, které mu trvale zůstanou – nevypaří se po několika dnech, jako slovíčka pečlivě naučená na nejbližší desetiminutovku.

Hledáte-li anglickou soukromou školku v Brně, pak je pro vás ideální volbou Kids Garden, a to bez ohledu na to, jestli se vaše dítě s angličtinou již setkalo nebo ne. Spolehnout se můžete na velmi slušné zázemí, do kterého se děti rády vrací, kvalifikované české učitele i příjemné rodilé mluvčí. Dalším bonusem je fakt, že v této školce se vaše děti setkají i s mužským prvkem – hned dva z učitelů jsou muži.

Aby se hudba stala koníčkem

Jenom angličtina bez programu ale nestačí. Proto se děti mohou kromě běžného programu jednou týdně účastnit i další škály různých aktivit. Primární zaměření školky je však na hudební výchovu: a ne tak, jak si ji pamatujete ze základní školy a jak vás k smrti nebavila. Možná, že když si vaše dítě ze školy odnese ten hudební základ, samo se rozhodne ho rozvíjet a přinejmenším mu zbude jeden milý a sympatický koníček. Ruku na srdce: nebyli byste radši, kdyby vaše dítě našlo vášeň pro housle nebo flétnu, ne pro tablet či pokémony?

Pro své dítě chce každý to nejlepší. A pokud se chcete ujistit, že Kids Garden je právě tím nejlepším, můžete využít možnosti dítě do školky zdarma umístit na zkušební dobu.