Chcete potěšit návštěvníky vašeho hotelu a získat pozitivní recenze?

Podnikání v odvětví pohostinství je extrémní dřina. Každodenní práce od rána do večera není žádnou výjimkou. Stále rozmazlenější zákazníci přitom vyžadují opravdu kvalitní služby a dokáže je rozhodit i ten sebemenší detail. Přesně proto nesmíte podcenit žádnou maličkost, a to včetně textilu. S jakými produkty potěšíte?

Pohodlí nadevše

Bytový textil je velmi široká oblast, kterou musí řešit především majitelé hotelů, lázní, penzionů a dalších forem ubytování. Není se čemu divit. Žádný host nechce ležet na holé posteli, dívat se na špinavé záclony a utírat se roztrhaným ručníkem.

Není to jen o dobrém pocitu, ale především o ochraně zákazníků. Správně zvolené a vyprané povlečení stoprocentně potěší všechny alergiky, stejně jako další citlivé nebo nemocné osoby. Zároveň znatelně prodlouží životnost nábytku, protože zamezí jeho odření, propocení a podobně.

Z hlediska soukromí zase nesmíte zapomínat na neprůhledné závěsy. Vaši hosté opravdu nebudou chtít, aby se ostatní návštěvníci dívali na jejich ranní hygienu či večerní lenošení. Když už budete v tom, pořiďte barevně sladěné a co nejelegantnější produkty.

Snadné objednání

Co se týče samotných majitelů hotelů i lázní, pravděpodobně nechcete zbytečně utrácet. Přesně proto si dávejte pečlivý pozor, jakému dodavateli se svěříte do péče. Pokud si můžeme dovolit malý tip, objednávejte vše potřebné raději na stránkách specializovaných e-shopů. Za zmínku stojí oblíbený online obchod Dante.cz.

V jeho prostředí si snadno a rychle vyhledáte hotové záclony, příjemné ručníky, předložky, povlečení a další kvalitní položky, bez nichž se neobejdete. To vše za bezkonkurenční ceny. Nezapomeňte sledovat časté slevové akce a využijte dopravy zdarma u objednávek nad 1 500 Kč.