Angličtina pro děti individuální kurzy

Učí se Vaše děti ve škole angličtinu správným způsobem?

Výuka angličtiny pro děti je dnes ve školách již běžná věc.

Většina škol začíná s angličtinou pro děti od 1. třídy.

I když je hodina angličtiny ve škole několikrát týdně a děti se do hodiny řádně připravuji nejsou jejich výsledky nijak oslnivé. Tento problém se dá řešit individuálním kurzem angličtiny pro děti ve Vašem městě například v Brně, Praze či Olomouci. 

Problémy s výukou angličtiny ve škole

Jistě to znáte Vaše dítě má ve škole angličtinu již několikátý rok minimálně dvakrát týdně, ale zná jen pár slovíček, případně nějakou básničku.

Celou větu nedá prakticky dohromady a slovíčka neumějí správně používat.

V běžném životě nebo třeba na dovolené se neumějí domluvit.

Navíc, což je největší problém nejsou vůbec motivování používat alespoň to, co se naučily ve škole.

Když pak slyší jiné děti jak jsou schopny komunikovat v angličtině raději mlčí a nechají je za sebe mluvit.

Nejde pouze o to domluvit se, ale také o to, aby děti angličtině rozuměly a dokázaly reagovat na dotazy.

Případně byly schopny zvládnout přečíst jednoduchý nápis nebo pochopily jednoduchou psanou větu.

Kolektivní výuka angličtiny ve školách

Kolektivní výuka angličtiny ve školách je sice dobrý začátek a možný základ, ale v žádném případě nemůže zvýšit a zlepšit výkony dětí.

Stejně jako v tělesně výchově z nich učitel neudělá skvělé sportovce ,tak ani po hodinách angličtiny nedochází ke zřetelně lepším výsledkům v angličtině.

Nejde jen o znalosti učitele angličtiny, který většinou ještě učí i jiné předměty, ale i o různé typy studentů tedy dětí. Každé dítě má individuální potřeby a pro vzdělávání a lepší pokroky v čemkoliv je nutné z toho vycházet a přizpůsobit je.

Výhody individuální výuky angličtiny pro děti

Je vědecky prokázáno, že individuální vzdělávání či trénink má pro zlepšení výkonu extrémně vysoký účinek. Chcete efektivní výsledky a rychlý posun ve výuce angličtiny pro Vaše děti, pak jim zařiďte individuální kurz angličtiny ve Vašem městě.

V současné době si značná část rodičů uvědomuje výhody individuální výuky angličtiny pro svoje děti. Individuální kurzy angličtiny pro děti jsou čím dál tím více oblíbené a je o ně vysoký zájem jak v Brně, tak v Praze a Olomouci, říká odborník na výuku angličtiny a majitelka jazykové školy BIEB Monika Janištinová.

Jazyková škola BIEB používá vlastní metodu a systém výuky. Je jednou z prvních jazykových škol, která v České republice začala pořádat individuální kurzy angličtiny pro děti jak s českým lektorem, tak s rodilým mluvčím.

Dopřejte svým dětem výhodu individuálního tréninku angličtiny. Investice do jejich vzdělání má smysl. Zjistěte si více o individuálním kurzu angličtiny ve Vašem městě a nebo rovnou vyzkoušejte ukázkovou hodinu s Vaším novým soukromým lektorem angličtiny.