Jak zlikvidovat vozidlo?

Pokud chcete rychle prodat auto, můžete se vydat do nejbližšího bazaru, případně dát inzerát – i když to je trochu zdlouhavější a přináší to spoustu starostí. Co si ale počít s autem ve špatném stavu, které by nejspíš už nikdo nechtěl?

Staré auto se můžete pokusit prodat na náhradní díly. Málokdo si však odkoupí celý vůz, každý by z něj chtěl jen něco. A to byste se z toho prodeje zbláznili. Půlka auta by vám pak dost možná zůstala doma, protože by si ji nikdo nekoupil. Prodej auta na náhradní díly lze vyřešit i jinak.

Vyplňte formulář a zjistěte, kolik dostanete

Výkupem aut v jakémkoliv stavu se zabývá společnost Zahotove.cz, jež působí opravdu po celé republice. Princip je jednoduchý. Půjdete na jejich webové stránky a tam ve formuláři vyplníte veškeré údaje o vozidle. Ve svém vlastním zájmu ho popište co nejpodrobněji, ať je cena stanovená dobře.

Zástupce společnosti se vám ozve s nabídkou ceny, a když se vám bude líbit, domluvíte se na termínu, kdy se k vám pro vůz staví. Ano, vy nemusíte nikam jezdit, firma si pro auto přijede až k vám, ať už bydlíte kdekoliv po ČR.

Vyřešeno do 30 minut

Na místě si zástupce firmy ještě auto prohlédne, aby si ověřil stav vozidla. Pokud jste si ve formuláři vymýšleli, samozřejmě to zjistí a adekvátně upraví cenu.

Přímo na místě sepíšete smlouvu, firma si auto odveze a vy dostanete peníze na ruku v hotovosti. Tím je pro vás celá záležitost vyřešená. Obdržíte mimo jiné i protokol o ekologické likvidaci, se kterým si zajdete nechat auto vyřadit z registru vozidel. S potvrzením o vyřazení se zase obrátíte na svou pojišťovnu, abyste zrušili povinné ručení. A je hotovo.

Jak vidíte, zlikvidovat vozidlo může být mnohem jednodušší, než jste čekali. Není důvod váhat. Na Zahotove.cz berou opravdu jakékoliv auto, jen musí mít čtyři kola, aby si ho mohli odvézt.