Slyšeli jste o razítku se jménem a obrázkem pro děti?

Razítko se jménem pro děti je rozhodně nejjednodušší, nejrychlejší a nejefektivnější způsob označování oblečení, který vám ušetří nejen spoustu času, ale také nervy spojené s věčně ztraceným oblečením. Jak to funguje a proč si myslíme, že je to jeden z nejlepších způsobů označování dětského oblečení? Zjistěte to v tomto článku.

Jak vyrobit odolné a jednoduché jmenovky na oblečení pro děti je věčným tématem nejedné maminky. Dobře označené oblečení je v dětských skupinách prostě nutností.Jmenovky pro děti sice nezaručí, že se oblečení vašich dětí nikdy neztratí, ale usnadňují hledání oblečení. Usnadní to také práci učitelům nebo uklízečkám, kteří by rádi vrátili zapomenuté nebo povalující se tričko do skříňky, kam patří, ale bez štítku je to marné. Děti často neznají své věci, nebo dokonce, což se překvapivě nestává tak zřídka, má několik dětí stejné oblečení. A hned je zmatek na světě.

Takže hromady věcí tak končí ve ztrátách a nálezech a většina z nich tam leží, dokud se nedostanou do nějaké charitativní sbírky. Zkrátka, jen málo rodičů si najde čas na to, aby se prohrabali hromadami ztracených věcí, a i když to udělají, jednoduše se ztratí ve spoustě oblečení a už si ani nejsou jisti, co jejich dítěti patřilo.

Co se tedy změní díky dobrému značení? Kdokoliv najde kus oblečení, může ho díky jmenovce umístit na místo, a tedy do skříňky, která patří jeho majiteli. I když spolužák vašeho dítěte omylem sbalí tričko nebo svetr vašeho dítěte, díky visačce se velmi rychle zjistí, komu tričko patří, a vrátí se majiteli. Bez označení je cesta často velmi nejasná a zdlouhavá. Ptáte se, jak tedy na dobré označení? Existuje několik možností, ale výše zmíněné razítko na oblečení – textil – je pro nás jasným vítězem. Níže najdete jasné důvody, proč tomu tak je.

Toto jsou důvody, proč si vybrat textilní razítko od společnosti MAMACHICK

1.    Rychlá aplikace a snadná manipulace

Na razítku na textil se nedá nemilovat jeho snadná aplikace. Stačí otevřít spodní kryt a udělat otisk na požadované místo na oblečení. Jakmile skončíte s označováním oblečení, nezapomeňte kryt vrátit zpět na razítko. Zabráníte tak zbytečnému vysychání.

Stejně tak doplňování inkoustu v případě potřeby je velmi snadné a intuitivní. Stačí otevřít horní kryt, odšroubovat uzávěry, nalít inkoust a razítko opět složit. Před prvním otiskem je dobré vyzkoušet si otisk na papíře, abyste si byli jisti jeho kvalitou.

Video návod na doplnění inkoustu najdete v tomto článku.

2.    Vysoká kvalita

Razítko na textil se prodává ve vysoké prvotřídní kvalitě. Jeho barva se nerozmazává a můžete si být jisti jasnými obrysy bez neestetických šmouh.

3.    Dlouhá trvanlivost

Jeden otisk vydrží až 50 vyprání a s náhradním inkoustem, který obdržíte zdarma, vydrží jedno razítko až 1000 otisků. Když si to dobře spočítáte, razítko vám vydrží roky a opravdu se vyplatí.

4.    Razítko vyrobené na míru

Razítka jsou vyráběna na míru každému zákazníkovi. Můžete si vybrat ze čtyř typů tvaru razítka (koťátko, panda, sova, veverka), poté zadáte text razítka – jméno nebo oblíbenou přezdívku svého dítěte a následně vyberete z desítek možností obrázek, který se na razítku vedle jména vašeho dítěte objeví. Nakonec si vyberete požadovanou barvu inkoustu, na výběr máte ze tří možností – černé, modré a červené.

Razítko si můžete personalizovat a objednat zde.

5.    Estetická stránka

Posledním důvodem, proč si myslíme, že jsou razítka na textil tou nejlepší volbou pro označování dětského oblečení, je zkrátka to, že se nám líbí. Jsou navrženy skutečně originálním způsobem a díky výjimečnému designu jsou jednoduše velmi atraktivní až neodolatelné. Téměř bychom jimi označili i oblečení pro dospělé.