Povlečení Mimoni si děti zamilují

Roztomilí žlutí Mimoni jsou v poslední době u dětí opravdovým hitem. Koho by neokouzlily tyto sympatické, zábavné a vtipné postavičky. Mimoni jsou prostě k sežrání a ti nejmenší jsou z nich nadšení.

Usínat s Mimoni

Nic neudělá dětem větší radost, než když budou moci se svými oblíbenými pohádkovými hrdiny usínat. Povlečení Mimoni rozhodně volte pouze ve 100% bavlněném provedení. Tento materiál je velice příjemný k dětské pokožce, neboť je mimořádně hladký a prodyšný. Povlečení je většinou oboustranné, standardního rozměru 140 × 200 cm a má pohodlné zapínání na zip. Stačí tedy vybrat ten správný motiv – Mimoni ve městě, na šňůře nebo raději Blázniví Mimoni?

Mimoni v koupelně

Děti se rády koupou. O to větší to pro ně bude zábava, pokud se budou moci poté zabalit do heboučkého ručníku se žlutými postavičkami. Osuška Mimoni o velkorysém rozměru 70 × 140 cm s kvalitním potiskem je to pravé pro malé uličníky. Samozřejmostí je použitý materiál ze 100% bavlny vynikající velmi dobrou savostí. Zachumlat se do této osušky bude pro děti skutečným požitkem, neboť je neuvěřitelně hebká.

Mimoni na koupališti

Skvělou alternativou ručníku je dětské pončo Mimoni. Tato ponča se nejvíce využívají při návštěvě bazénu a plovárny. Nebo vyvezete Mimoně k moři? Pončo si dítě oblíkne jako tričko, a tudíž ho nijak neomezuje v pohybu. Je vyrobeno ze 100% bavlny a nejčastějším rozměrem je 55 × 110 cm. Kromě dobré savosti uvítáte i možnost výběru dívčího nebo chlapeckého provedení.

Jak o povlečení a osušky pečovat?

Před použitím je vyperte, rozhodně je nevyvářejte ani nebělte. Povlečení byste měli prát naruby a zapnuté. Při praní se nedoporučuje používat ani aviváž. Vyhněte se sušení v sušičce, případně volte co nejnižší teplotu. Pokud žehlíte, tak se u kvalitního bavlněného povlečení nemusíte bát použít vysoký stupeň.