Využít služeb půjčovny dodávek nemusí být drahé

Jednou za čas se musí zbavit přebytečných obstarožních skříní skoro každý. Problém obvykle bývá dostat je z bytu na skládku.

Použít v tomto případě klasický osobní vůz obvykle není možné, a to ani v případě, když se do hry zapojí tažný vozík. Na ty se totiž nevleze úplně všechno. Jedinou další možností je pak dodávka.

Na ceně vždy záleží

Sehnat dodávku však každý neumí, alespoň ne v těsném okruhu svých známých a rodinných příslušníků. Nicméně to nevadí, jelikož autopůjčoven je všude více než dost. Problém je, že nejsou zrovna nejlevnější. Pronájem stojí často nekřesťanské peníze. Toto ale neplatí pro Van2go. Tato půjčovna má překvapivě férové ceny, a navíc se může pyšnit i velmi dobrými službami.

Kdo chce, může si zapůjčit dodávku jak na jeden jediný den, tak třeba i na celý rok či déle. Na všem je možné se domluvit. Skvělé navíc je, že stejné podmínky platí nejen v půjčovně dodávek – Ostrava, ale i na pražské pobočce.

Nonstop

Van2go je oblíbenou značkou i díky své otevírací době. Ta je v podstatě nekonečná, jelikož tato půjčovna dodávek nezavírá. Zájemci o pronájem, případně o vracení vozidla se tudíž mohou dostavit kdykoliv budou potřebovat.

Ideální je se domluvit předem, jelikož pak věci budou probíhat daleko plynuleji, a hlavně rychleji. Když se zákazník ozve s dostatečným předstihem, nemusí na své auto takřka vůbec čekat. Potřebné papíry i vůz již budou připraveny.

Servis na úrovni

Krom výborných služeb a férových cen se Van2go může pochlubit i dobře vedeným vozovým parkem. V něm víceméně absentují dříve vyrobená vozidla, natožpak veteráni. Všechny dodávky jsou buďto nové, nebo alespoň zánovní.

Každý vůz navíc prochází zevrubnými servisními prohlídkami. Díky tomu se jedná prakticky o bezporuchové stroje, které na silnici nedělají žádnou ostudu.